Ärihooned

Kasutusalad

Fusiocell pakub nii kodu- kui äritarbijale lahendusi elektritootmise ajastamiseks, energiasõltumatuse loomiseks, varustuskindluse tagamiseks ning koormuste ühtlustamiseks. Lisaks teenuseid paindlikkusturu ja elektribörsi valdkondades.

Usaldame oma töös PowerBox seadmeid, mis võimaldavad sul salvestada elektrienergiat päikesepaneelidest või tuulegeneraatoritest ja kasutada seda siis, kui päike ei paista või tuul ei puhu. Seeläbi on sul võimalus vähendada oma elektriarveid ja olla iseseisvam elektritarbimise osas.

PowerBoxi plussiks on kindlasti ka see, et tal on väga arenenud kommunikatsioonitarkvara, pikk garantiiaeg (5 aastat) ning nutikas juhtimisplatvorm. Seetõttu on akukonteinerit võimalik kergesti integreerida kõrgema taseme energiahaldussüsteemidesse. 

Elektritootmise ajastamine on oluline protsess, et tagada elektritootmise efektiivsus ja säästlikkus. Meie spetsialistid Fusiocellis pakuvad sulle kohandatud lahendusi, mis vastavad just teie ettevõtte või sinu kodukasutuse vajadustele ja eelistustele.5

Varustuskindlus on ülioluline elektrituru sektoris, kuna elektrikatkestused võivad põhjustada tõsiseid tagajärgi. Meie poolt pakutvad varustuskindluse lahendused vastavad kõrgetele standarditele ja tagavad turvalise elektrienergiaga varustatuse.

Seega on mõlemad ülal toodud – elektritootmise ajastamine ja varustuskindluse tagamine – äärmiselt olulised funktsioonid pideva elektri olemasoluks. Kuid vähem tähtsam ei ole ka koormuste ühtlustamine tavakasutuse ajal. See on tõhus meetod energia tarbimise juhtimiseks ja kulude vähendamiseks, et optimeerida ettevõtte terviklikku tarbimist.

Teame ka, et paindlikkusturg ja elektribörs on olulised elektrienergia sektori osad. Seetõttu pakume Fusiocellis konkurentsivõimelisi teenuseid ja lahendusi ka neil valdkondadel. Meie spetsialistid aitavad mõista turu dünaamikat ning arendada strateegiat, mis vastab täpselt sinu majapidamise või ettevõtte vajadustele.

Standardlahendus? Erilahendus? Lihtsalt küsimus?

Pole vahet. Kirjuta meile. Vastame hiljemalt 48 tunni jooksul.