Muudame kliimaprobleemid võimalusteks

Meie, Fusiocellis, peame oma kolmeks tugevuse alustalaks oskust väärtustada klienti, toodete kvaliteeti ning nende töökindlust. Meeskond on kogenud, mitmekülgne ning professionaalne, koosnedes spetsialistidest erinevatest valdkondadest, et pakkuda kõrgetasemelisi ja kompleksseid teenuseid.

Oleme juba peaaegu 10 aastat koostööd teinud ning selle aja jooksul õppinud üksteist tundma ning arendanud tõhusat koostööd. Meie pikaajaline kogemus on loonud sünergia, mille tulemusena suudame probleeme lahendada kiiremini ja tõhusamalt. Ühine arusaam parima lahenduse leidmisest on tugevnenud ning see on võimaldanud meil saavutada häid tulemusi ka esmapilgul keerulistes lahendustes. Oleme veendunud, et see aitab meil tulevikus edukalt toime tulla ka kõigi suurte väljakutsetega, mis meie teele võivad tulla.

Soovid meiega oma mõtteid jagada? Leia kontaktid sellelt lehelt!

Lauri Lotamõis

Lauri on üle 10 aasta spetsialiseerunud hooneautomaatika valdkonnale ning omab laialdasi kogemusi, usaldusväärsust ja leidlikkust, et leida lahendusi ka kõige keerukamatele probleemidele. Tänu oma teadmistele suudab ta tõhusalt hallata hoone automaatikasüsteeme ning tagada nende tõrgeteta toimimise.

Lauri Lotamõis

Rait Lotamõis

Rait seevastu omab üle 3 aasta kogemust akulahenduste kasutusel. Samuti on ta tegelenud ligi 10 aastat hooneautomaatikaga. Ta on oma valdkonnas väga pädev ja teadlik, et tagada klientidele optimaalsed lahendused.

Rait on kogenud akusüsteemide paigaldaja, kellel on kogemusi rohkem kui 2,5MWh mahutavusega süsteemide paigaldamisel. Tänu tema oskustele ja teadmistele võib klient kindel olla, et nende akusüsteemid töötavad tõhusalt, stabiilselt ja vastupidavalt.

Rait Lotamõis

Pål Aksel Forberg

Palil on enam kui 30-aastane ettevõtluskogemus ning ta on kogenud ärijuht, kes on juhtinud mitmeid edukaid projekte ja ettevõtteid. Tema tugevad küljed hõlmavad loovust, tulemuslikku probleemide lahendamist ning laialdasi teadmisi ja kogemusi ärijuhtimise valdkonnas. Tänu oma oskustele ja teadmistele suudab ta aidata klientidel leida uusi võimalusi ja teha õigeid otsuseid.

Pål Aksel Forberg

Standardlahendus? Erilahendus? Lihtsalt küsimus?

Pole vahet. Kirjuta meile. Vastame hiljemalt 48 tunni jooksul.