Konteinerakud

Meie, Fusiocelli valikust leiad usaldusväärse ja töökindla energiasäästmisele spetsialiseerunud ettevõtte Capture Energy seadmed. Miks kasutame just Capture Energy seadmeid? Nii nagu meile, ei ole ka neile oluline vaid sinu elektrienergia tarbimise, ja seeläbi kulude, vähendamine. Meie ühine soov on anda panus rohelisema tuleviku heaks ja keskkonnakaitsele kaasa aitamisele.

Mis on PowerBox akukonteinerite ehk varutoite seadmete eelised?

  1. Esiteks, need seadmed suudavad filtreerida ja stabiliseerida elektrivõrku, mis vähendab tarbimist ja suurendab kogu süsteemi tõhusust.
  2. Teiseks, PowerBox varutoite seadmed aitavad vältida võrguprobleeme, nagu näiteks lühis, üle- või alapinge.
  3. Kolmandaks, need seadmed on väga vastupidavad ja neil on pikk kasutusiga. Näiteks meie akukonteineritel on 5 aastane garantii.

PowerBox seeria seadmed sobivad kasutamiseks nii kodudes kui ka suurte ettevõtete päikeseparkides. Need konteinerid on lihtsalt paigaldatavad ja kasutatavad ning neid on erinevate võimsuste ja funktsioonidega. 

PowerBox 250/276, PowerBox 200/430, PowerBox 500/522 ja PowerBox 500/1.1 on erineva võimsusega energiasäästlikud akukonteinerid, mis suudavad filtreerida ja stabiliseerida elektrivõrku. Tulemuseks tarbimise vähendamine ja kogu süsteemi tõhususe suurendamine. Seega sobivad need ideaalselt kodudesse ja väiksematesse ettevõtetesse energia sõltumatuse suurendamiseks.

PowerBox 1/1.1 ja PowerBox 1/2 on kõrge võimsusega varutoite seadmed, mis on loodud kasutamiseks suuremates ettevõtetes, tööstuslikes seadmetes, päikesejaamades ja päikeseparkides. Need akukonteinerid suudavad sujuvalt juhtida elektrit ning tagada optimaalse energiatarbimise, mis pikemas perspektiivis vähendab kindlasti ka elektriarveid. 

Sellised võimekad akukonteinerid aitavad suurfirmadele Nord Pooli börsihindu jälgides teha väga mõistlikke tulutoovaid otsuseid. Samas annavad akukonteinerid turvatunde läbi pakutava energia sõltumatuse

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Fusiocellis pakutav PowerBox akukonteinerite seeria on suurepärane valik neile, kes soovivad vähendada elektrienergia tarbimist ning seeläbi säästa raha ja hoida ka keskkonda. Olulist turvatunnet seadmete kestvusest pakub kindlasti ka teadmine, et akukonteinerite garantii on koguni 5 aastat!

Standardlahendus? Erilahendus? Lihtsalt küsimus?

Pole vahet. Kirjuta meile. Vastame hiljemalt 48 tunni jooksul.