Ilus taustapilt

Akukonteiner 1MW/1,1MWh

Stabiilne, nutikas ja suurepärane energiajaam

Skaleeritav

FusioCell pakub modulaarset ja skaleeritavat energiasalvestust konteinerites, BESS Power lahendusi vahemikus 250 kWh kuni 2 MWh ja seda saab ehitada suure BESS-paigaldisena.

Lai kasutusala

BESS PowerBoxi saab kasutada paljude teenuste jaoks, mis võimaldab säästa päikeseenergia optimeeritud kasutamise, tipptaseme raseerimise, arbitraaži ja paindlikkusturgudel osalemise kombinatsiooni kaudu.

Paindlikkus / sagedus

BESS PowerBoxi saab vallandada Põhjamaade kiiresti kasvaval sagedusturul (FFR ja FCR-D) ning see suudab realiseerida teie finantseesmärgid integreerituna teie valitud paindliku kauplemisplatvormiga.

EMS valmis

BESS PowerBox kontrollerit saab hõlpsasti integreerida kõrgema taseme energiahaldussüsteemidesse, et tagada kompaktne ja paindlik energiasalvestus optimaalse võimsuse ja jõudlusega.

Lihtne paigaldada

FusioCell suudab rahuldada teie vajadusi nii täna kui ka eelseisvatel aastatel, hoides samas rakendamise takistused madalana. FusioCell pakub BESS PowerBoxi, mida on lihtne paigaldada, hallata, kohandada ja laiendada.

Parim teenindus

FusioCellis armastame inimesi ja pakume tehnoloogiat, mis aitab meil kõigil saavutada oma CO2-heite vähendamise eesmärke. Anname endast parima, et see oleks midagi, mida soovite mitu korda teha, siis saame koos tegutseda rohelise nihke suunas. Meie kohustus on olla parim tarneaja, projektijuhtimise ja teeninduslepingute osas, mis tagavad kiire tarne ja hea toimimise.

BESS Power 1MW/1,1MWh

BESS Power 1WW/1,1MWh on hajutatud energiasalvestussüsteem nimivõimsusega 1000 kW ja võimsusega 1104 kWh, mis sobib suuremahuliste ettevõtete või tööstuslike koormuste ning paindlikkuse turule.

Avage paindlikkuse turg selle ainulaadse BESS Power tehnoloogiaga, mis on täielikult varustatud osalemiseks Põhjamaade paindlikkusturul, sealhulgas FFR ja FCR-D. Modulaarse kõik-ühes disainiga 8 komplekti S138 akupaare, PCS, muundurid, tulekustutussüsteem, sisekliima juhtimissüsteem ja BMS on integreeritud standardsesse 6 meetri pikkusesse konteinerisse.

Kasutuselevõtt: BESS PowerBox 1MW/1,1MWh kasutatakse laialdaselt nii nõudluse juhtimisel kui ka mikrovõrkude ehitamisel. BESS PowerBox 1MW/1,1MWh saab klientidele tarnida 2023. aasta juunis.

Fusiocell_BESS

Kasutuskohad

See mudel oli kasutatud nendel objektidel

Funktsioonid

  • Pilvepõhine väljasaatmisplatvorm
  • Aktiivne/passiivne tasakaalustamine
  • Kasutab RTU-põhiseid juhtimistehnoloogiaid, et tagada kõigi alamsüsteemide ühilduvus ja vähendada ühe rikkepunkti tõenäosust
  • Kasutab modulaarset disaini, mida on lihtne värskendada, laiendada ja hooldada, vähendades seega hoolduskulusid
  • Täiustatud keskkonnajuhtimistehnoloogia ja optimeeritud õhukanali disain, mis hoiab akude temperatuuri erinevuse alla 5℃
  • Vastab IP54 standardile ja sellel on pikk eluiga mitmesugustes keskkonnatingimustes
  • Pakub olekuteateid, häirehoiatusi ja reaalajas reageerimiskaitsestrateegiat hädaolukordades, tagades sellega süsteemi töökindluse ja ohutuse
  • UL9540A, UL1973, IEC62619, CE ja UN38.3 sertifitseeritud.
BESS PowerBox 1MW/1,1MWh

Kohaletoimetamise teenuse mudelid

VÕTMED KÄTTE LAHENDUSkõik hinna sees, vastutame algusest peale salvestussüsteemi kasutamise planeerimise eest ja koos rakendusega võrguettevõttele, mis sisaldab kõike kuni installitud, optimeeritud ja töökorras teenuseni teie juures.

PAIGALDAMINE ASUKOHAS – anname kohale spetsifikatsiooni, kuidas olla paigaldamiseks valmis, teie valmistate kõik ette, teeme koos ühise kvaliteedikontrolli kohapeal, seejärel võtame vastutuse paigalduse ja optimeerimise eest teie objektil.

ETTEVALMISTATUD TRANSPORDIKS – teie ettevõte on koolitatud ja vastutab paigaldamise ja optimeerimise eest ise. Saadaval ainult valitud partneritele.

Meie kvalifitseeritud tehniline personal ja projektijuht aitavad valida teie ettevõttele sobiva tarneviisi. Võtke meiega ühendust juba täna, et leppida kokku kohtumine meie toodete ja tarneteenuste tutvustamiseks.

FusioCelli tarnitud BESS akukonteineritel on 5-aastane garantii, mille eelduseks on korrapäraste hoolduste läbiviimine garantiiperioodil.

Standardlahendus? Erilahendus? Lihtsalt küsimus?

Pole vahet. Kirjuta meile. Vastame hiljemalt 48 tunni jooksul.