BESS PowerBox 1MW/2MWh

Elastne ja usaldusväärne suuremahuliseks ladustamiseks

Skaleeritav

Capture Energy pakub modulaarset ja skaleeritavat energiasalvestust konteinerites, BESS PowerBoxi lahendusi vahemikus 250 kWh kuni 2 MWh ja seda saab ehitada suure BESS-paigaldisena.

Lai kasutusala

BESS PowerBoxi saab kasutada paljude teenuste jaoks, mis võimaldab säästa päikeseenergia optimeeritud kasutamise, tipptaseme raseerimise, arbitraaži ja paindlikkusturgudel osalemise kombinatsiooni kaudu.

Paindlikkus / sagedus

BESS PowerBoxi saab vallandada Põhjamaade kiiresti kasvaval sagedusturul (FFR ja FCR-D) ning see suudab realiseerida teie finantseesmärgid integreerituna teie valitud paindliku kauplemisplatvormiga.

EMS valmis

BESS PowerBox kontrollerit saab hõlpsasti integreerida kõrgema taseme energiahaldussüsteemidesse, et tagada kompaktne ja paindlik energiasalvestus optimaalse võimsuse ja jõudlusega.

Lihtne paigaldada

Capture Energy suudab rahuldada teie vajadusi nii täna kui ka eelseisvatel aastatel, hoides samas rakendamise takistused madalana. Capture Energy pakub BESS PowerBoxi, mida on lihtne paigaldada, hallata, kohandada ja laiendada.

Parim teenindus

Capture Energys armastame inimesi ja pakume tehnoloogiat, mis aitab meil kõigil saavutada oma CO2-heite vähendamise eesmärke. Anname endast parima, et see oleks midagi, mida soovite mitu korda teha, siis saame koos tegutseda rohelise nihke suunas. Meie kohustus on olla parim tarneaja, projektijuhtimise ja teeninduslepingute osas, mis tagavad kiire tarne ja hea toimimise.

BESS PowerBox 1MW/2MWh

BESS PowerBox 1MW/2MWh on aku energiasalvestussüsteem nimivõimsusega 1000 kW võimsusega 2064 kWh, mis sobib ideaalselt suuremahuliste ettevõtete ja tööstuse, mikrovõrgu, hajutatud taastuvenergia jaamade ja paindlikkuse turule.

Avage paindlikkuse turg selle ainulaadse BESS PowerBoxi tehnoloogiaga, mis on ette valmistatud Põhjamaade FCR-D turu jaoks koos uute eeskirjadega. Põhjamaade paindlikkuse turu aktiveerimiseks on kõik kaasas FFR ja FCR-D. Ainulaadne võimalus osaleda FCR-D-s pidevalt üles ja alla.

Modulaarse ja kõik-ühes disainiga 6 komplekti S373-24P14, PCS, tuletõrjesüsteem, keskkonnajuhtimissüsteem ja BMS on integreeritud 20 jala pikkusesse konteinerisse. Sõltumatu stringihalduse ja isoleeritud jahutussüsteemiga võimaldab see süsteemil suuremat energiatihedust, tagades samas parema ohutuse ja töökindluse.

BESS PowerBox 1MW/2MWh

Kasutuskohad

See mudel oli kasutatud nendel objektidel

Funktsioonid

  • Pilvepõhine väljasaatmisplatvorm
  • Aktiivne tasakaalustamine ja alalisvooluühendus, maksimaalne efektiivsus üle 99%
  • Sõltumatu stringihaldus paralleelse mittevastavuse vältimiseks
  • Modulaarne disain, mida on lihtne värskendada, laiendada ja hooldada, vähendades hoolduskulusid
  • Isoleeritud kuuma/jaheda õhu tolmu disain, akude temperatuuride erinevus alla 3 ℃
  • Pakub olekuteateid, häirehoiatusi ja reaalajas reageerimiskaitsestrateegiat hädaolukordades, et tagada süsteemi töökindlus ja ohutus
  • Sertifitseeritud UL9540A, UL1973, IEC62619, CE, UN38.3.
BESS PowerBox 1MW/2MWh

Kohaletoimetamise teenuse mudelid

VÕTMED KÄTTE LAHENDUSkõik kaasatud, vastutame algusest peale salvestussüsteemi kasutamise planeerimise eest ja koos rakendusega võrguettevõttele, kaasas kõik teie juures installitud, optimeeritud ja töökorras teenusega.

PAIGALDAMINE ASUKOHAStarnime spetsifikatsiooni, kuidas olla paigaldamiseks valmis, teie valmistate kõik ette, teeme koos ühise kvaliteedikontrolli kohapeal, seejärel võtame vastutuse paigalduse ja optimeerimise eest teie saidil.

ETTEVALMISTATUD TRANSPORDIKSteie ettevõte on koolitatud ja vastutab paigaldamise ja optimeerimise eest ise. Saadaval ainult valitud partneritele.

Meie kvalifitseeritud tehniline personal ja projektijuht aitavad valida teie ettevõttele sobiva tarneviisi. Võtke meiega ühendust juba täna, et leppida kokku kohtumine meie toodete ja tarneteenuste tutvustamiseks.

Capture Energy tarnitud BESS PowerBoxil on 5-aastane garantii, kui on läbi viidud tavaline hooldusprogramm. Capture Energy pakub kõikidele meie tarnetele erinevaid teenindusprogramme.

Standardlahendus? Erilahendus? Lihtsalt küsimus?

Pole vahet. Kirjuta meile. Vastame hiljemalt 48 tunni jooksul.